Tuesday, January 26, 2021
блоги
07.12.2020

Андрій Смолій: 18 місяців брехні, популізму, скандалів, катастроф та провалів

Андрій Смолій

«Кривбаааасссс»: остаточна поразка Зеленського на користь «русского міра».Вибори в Кривому Розі програли.

Це були останні вибори в цьому році і останнє сподівання ОП і Зеленського.

Жодного мера обласних центрів, жодної перемоги в міських радах найбільших міст, нищівна порязка на виборах до обласних рад. Останнім сподіванням мав стати рідний «кварталівський» Кривий Ріг. Заради перемоги з виборів знявся навіть одіозний Вілкул.

І зрештою, Зеленський своїми безглуздими діями привів до перемоги…ОПЗЖ. За попередніми даними (якщо нічого не зміниться) саме представник проросійської ОПЗЖ Костянтин Павлов стане мером «Кривбасу», а отже медведчуківська політсила ще більше підсилиться на сході та півдні країни, а значить підсилить свій вплив на всю країну.

Зеленський майже повністю програв. Навіть не зважаючи на особисті мальовані рейтинги в 40% деякими «агенціями», навіть не зважаючи на власну «монобільшість», що не може дати і 200 голосів, навіть зі своєю ОП, що не може вирішити жодну ситуацію в країні.

Зеленський програє, адже 18 місяців брехні, популізму, скандалів, катастроф та провалів в країні демонструють тотальну недовіру до «слуг» навіть у базовому регіоні.

Зеленський своїм тотальним програшем тягне до влади ще більше зло – московські сили. Про це попереджали на початку 2019го. Після всіх своїх провалів влада «кварталу» та «слуг» залишає випалену землю на догоду повноцінного реваншу.

Теги: блоги