Среда, 20 января, 2021
блоги
07.12.2020

Єгор Соболев: Не вистачає активних громадян — не вистачає справжніх лідерів

Єгор Соболев

Мали велику розмову з Сергій Притула та Oleg Sentsov.

Зокрема, і про те, що заважає партіям, які і за Україну, і проти корупції, проводити свої кандидатів у Президенти, вигравати більшість у парламенті?

Мої висновки з власного досвіду:

1. Досі недостатньо людей активно беруть участь у політиці. Я говорю не лише про участь у виборах. Активне відстоюванні своїх інтересів (яке і приводить до розуміння, навіщо потрібні проукраїнські та некорумповані політичні сили) — далі справа меншості.

2. Не вистачає активних громадян — не вистачає справжніх лідерів. Політична сила тоді сила, коли в неї є лідер у кожному селі чи мікрорайоні міста. А для такого лідера це означає проблеми на роботі (в бізнесі), виклики в родині, величезний стрес. Нагородою як правило буде …критика або вбивче «ви там всі однакові».

3. Гроші. Кожен, хто приєднюється до проукраїнської та некорумпованої партії, мусить за всі ці стреси, проблеми в родині і тиск з боку антиукраїнських чи корумованих «колег» платити з сімейного бюджету.

Корупціонери йдуть на посаду «відбити» витрачене (насправді украсти набагато більше). Ви ж завжди будете докладати власні гроші, пояснюючи дружині (чи чоловіку), що іншого чесного виходу немає.

І це йдеться про гроші на діяльність. Про гроші на політичну рекламу — яка під час виборів вимагає сотен мільйонів гривень — годі й говорити…

PS. Який вихід? У подібних ситуаціях він один — починати з себе. Як мені не комфортно в доброму і чесному віртуальному ІТ-світі, у середу о 18:30 обов’язково буду на вулиці Банковій на акції «Дезінфекція». Вимагати від Володимира Зеленського очищуватися від підлеглих, які підозрюються у корупцій, починаючи з заступника голови офісу Президента Олега Татарова.

Вулична акція, до речі, завжди найкращий спосіб зустріти нових однодумців та показати приклад тим, хто ще думає, що держава буде добре функціонувати без його участі

Теги: блоги