Агія Загребельська: що з нами не так?

Чиновники — корупціонери, олігархи — «барони-розбійники», — з цим нібито все зрозуміло.

Не можу усвідомити інше, а що ж з нами не так. Бо причина всього точно в нас самих.

Вкотре переконалась у цьому, перечитуючи рішення АМКУ про штрафи українському невеликому бізнесу — виробникам масла, за продаж фальсифікату.

На пачках було написано, що це масло з певним відсотком жирності, а насправді під виглядом масла продавався «спред» або щось віддалено на нього схоже.

І найцинічніше у всьому цьому, що основна частина такого неякісного, шкідливого та підробленого масла постачалась або в дитячі заклади, в тому числі дошкільні та спортивні, або в пансіонати для людей похилого віку.

Тобто тим, хто найменш захищений та про чиє здоров’я ми маємо найбільше піклуватись.

Можемо звичайно говорити і про чиновників, які видали на це масло документи, і про працівників цих закладів, які це масло приймали, і про АМКУ, що штрафує раз на п’ять років, а результатів ніяких.

Але, кожен виробник, цей малий або середній бізнесмен, знав, що постачатиме це немасло саме в ці заклади.

І його не зупинило у прагненні заробити більше те, що заробляти він буде за рахунок нанесення шкоди маленьким та стареньким українцям.

Що так само хтось може поставити щось неякісне та шкідливе для здоров’я його дитині або батькам.

Якщо б таких бізнесменів було один-два, мабуть, можна було б пояснити все бездіяльністю держави та стандартними причинами. Проте, як свідчать рішення АМКУ, так працює значна частина ринку. Як ви думаєте, що з нами не так?

Добавить комментарий