Tuesday, March 09, 2021
блоги
29.01.2021

Семен Кабакаєв: чергова афера, після якої всі будуть розповідати про ефективне реформування

Семен Кабакаєв

Зараз відбулась нова корупційна оборудка у ВР.

Слуги проголосували за фіктивну реформу Укроборонпрому.

Мета цієї реформи, вкрасти державне майно та розподілити між новими холдингами, а вже нове керівництво привласнить його собі, тому держава нічого не продасть, гроші вкрадуть і зелені покидьки залишаться задоволені купивши собі нові будинки та машини!

Єдина реформа Укроборонпрому це скасування закону про Укроборонпром, який протяг Саламатін за часів Януковича, створення конкурентного середовища та надання можливості формувати нормальну політику в сфері військово промислового комплексу. А зараз, як були корупційні потоки, так і залишились, просто замість одного директору, буде декілька! Оце так досягнення!

Цей законопроект мені нагадує програму “реалізації надлишкового майна МО України” за часів Гриценка. Коли роззброїли армію та продали землю під котеджні елітні містечка. Щоб було розуміння, у Укроборонпрому 7500 об’єктів нерухомості площею понад 9 млн м2, не погано так, правда?

Є де розгулятись і що привласнити! Чергова афера, після якої всі будуть розповідати про ефективне реформування, а Зеленський звітувати про виконання своїх обіцянок!

Теги: блоги