Пятница, 23 июля, 2021
блоги
22.06.2021

Сергій Громенко: нема там такого, щоб всі молилися на Пу, але і криївок УПА не буде

Сергій Громенко

Бачу, що не всі професійні кримчани (до спільноти яких належу і я) говорять вам правду про півострів.

Хтось боїться зашкодити своїй ліберальній репутації, комусь посадові інструкції забороняють.

Ну а я старий троль, я відкрию вам очі нащот потопів та реакції.

Так от, проукраїнських кримчан, тих самих «наших», за якими прийнято гучно побиватися, на півострові 22-23% — і то в найкращому разі, а мо’ й менше.

І їхня частка точно не зростатиме.

Упоротих, які ненавиділи або, принаймні, зневажали Україну останні 30 років — десь 40%, і їхня частка зростатиме через міграційну політику Кремля.

Решта — ковбасне болото, яке завше за переможця.

Тому

а) будь-які узагальнення, як-от: «там всі зрадники», так їм і треба, чи «там наші співгромадяни», пожаліймо їх, — безглузді. Нема там такого, щоб всі молилися на Пу, але і криївок УПА не буде. Відучіться говорити за всіх.

б) будь-яка материкова реакція: співчуття, зловтіха чи ігнор, — не має жодного стосунку до визволення Криму.

2/3 кримчан кожна з них буде просто пофігу, а ще більше пофігу російським танкам та автозакамв) реінтеграція півострова залежатиме від кількості пролитої за нього крові, а не від ментального настрою материкових чи місцевих (Боже, невже досі доводиться це пояснювати?).

Запутінці не полюблять Неньку, хоч ви їм п’яти медом маститимете І будьте готові, що в день, коли над півостровом знову замайорять синьо-жовті полотнища, половина тамтешніх щиро вважатиме українців окупантами.

Ну, а тепер я охоче послухаю, як я не розбираюся в темі, який я не патріот та повторюю кремлівські наративи. Вибачте за увагу

Теги: блоги