Вторник, 26 октября, 2021
блоги
15.09.2021

Валерій Пекар:економічної свободи стає ще менше

Валерій Пекар

Щойно на 4 каналі коментував пропозицію перейти на латинку.

В принципі, всі аргументи виклав ще вчора Володимир Вятрович, я лише додав пару лінгвістичних зауважень. Але пишу не про це.

Ведуча запитала, чи не означають подібні пропозиції бажання президента Зеленського залишити яскравий слід в історії (а його команди — допомогти йому в цьому).

І я запропонував найкращий спосіб залишитися в новітній українській історії найбільш позитивним персонажем, а саме — витягти Україну з 127-го місця в рейтингу економічної свободи, де вона зараз перебуває, на пристойні позиції.

Це означатиме нові внутрішні та іноземні інвестиції, нові робочі місця, вищі зарплати, вищі пенсії, подолання бідності, запобігання еміграції, нову якість освіти та охорони здоров’я, потужний ресурс розвитку Збройних сил.

І для цього не потрібні ні Байден, ні Путін, ні Меркель — все можна зробити силами українського парламенту й уряду, важелі керівництва якими цілком знаходяться в руках українського президента.

На жаль, ми спостерігаємо нині протилежний тренд — економічної свободи стає ще менше.

Зробити Україну економічно вільною, подарувати країні економічну свободу — це безумовно означає залишитися найсвітлішим персонажем на сторінках підручників історії.

Передайте хтось президенту, як будете його бачити.

Теги: блоги