Суббота, 16 октября, 2021
блоги
16.09.2021

Анатолій Штефан: особисто я за мир обома руками

Анатолій Штефан

Останні дні знову з’явилися закиди що війну та ворожнечу розпалюють військові, волонтери, активісти, націоналісти та інші. Авжеж знову нашим українцям гарно зайшов цей «российский меседж» який вони жваво використовують в соціальних мережах.

Але помітьте як цікаво.

Всі хто заманеться, але тільки не росія.

Саме це і є метою їх впливу на вас і вашу свідомість. І вони добре досягають своєї мети, що ви навіть постійно забуваєте слово «россия» звинувачуючи кожного, але тільки не їх.

Це стосується особисто мене теж, а також останніх закидів щодо розпалювання ворожнечі. Знаходячись в інформаційному середовищі російського агресора, я бачу як і яку вони кидають вам інформацію.

Яка потім дивним чином випливає вже в українському сегменті вносячи смуту та недовіру, ворожнечу між вчорашніми побратимами і волонтерами.

Особисто я за мир обома руками, за те щоб перестали гинути наші мужні воїни, щоб нарешті кожен зрозумів якою ціною нам дається наша незалежність.

Але для мене війна закінчиться тільки тоді, коли над окупованим Донецьком і Луганськом замайорить прапор України, коли я разом зі своїм сином у рідному Севастополі буду дивитися у бухті на українські кораблі.

«Збройні Сили України. Завжди на захисті».

Вірте в воїнів, вірте в ЗСУ! Разом переможемо! Слава Україні

Теги: блоги