Вторник, 19 октября, 2021
блоги
08.10.2021

Карл Волох: такі висловлювання Орлиці інакше, ніж як зоологічний антисемітизм, кваліфікувати не можна

Карл Волох

Коли ти натякаєш комусь із найомих свободівців, що від їхньої партії добряче підсмерджує ксенофобією, вони ображаються й одразу починають перераховувати сусідів чи однокашників-євреїв, з якими були чи не найріднішими друзями.

Але нікому в керівництві партії чомусь не спадає на думку, що такі висловлювання Орлиці інакше, ніж як зоологічний антисемітизм, кваліфікувати не можна.

А гидке, хворе на параною створіння продовжує залишатися одним із облич партії.

Раніше я думав, що просто свободівці вже подумки поставили остаточний хрест на електоральних перспективах партії й не вважають за потрібне далі турбуватися про її репутацію.

Але останнім часом здається, що все простіше: адекватні націоналісти масово підтримують Порошенка, а «Свобода» стає притулком для різного ксенофобського лайна, де Фаріон цілком собі на місці.

Возможно, это изображение (текст «рина фаріон 2K подписчиков прина фаріон 4 октября цикавезно!!!! неможливо зайти на мою фб сторинку. думаю, що мий черговий профль пейсат лберасти завалили... цьому посприяла, мабуть, студия про олену пчлку. працюймо тут. 2.8K 19:07 ST 28 комментариев»)
Теги: блоги