Вторник, 19 октября, 2021
блоги
13.10.2021

Сергій Висоцький: бачимо черговий КВН з авторитарним фльором

Сергій Висоцький

Із усіх мистецтв для Володимира Олександровича найважливішім все ще лишається кіно!

Це я звичайно про Медведчука. Та його домашній арешт по статті «державна зрада». Печерський суд зараз знаходиться повністю під контролем Банкової. Інформаційна накачка напередодні суда була така, що я був повірив: вирішили кума Путіна дожимати.

Але ні. Медведчука урочисто дістали з комори як опудало лева для того, щоби показати його гостям та відволікти їх від вкраденого Коломойським за допомогою Зеленського столового срібла, тобто від історії з офшорами. Гості поохали, розкрили роти.

Срібло провалилося у чиїсь глибокі кишені. Опудало лева занесли назад. Які виделки? Не було тут ніяких виделок! І офшорів не було! Це вам все приснилося! Як вам не соромно! Ми тут з ворогами б’ємося, а ви про якісь офшори! Тим більше вони у всіх є! У мене навіть два рази було! Лікарі сказали, що це не заразно! Що природньо — то не гидко!Все, що я вже говорив щодо Зеленського та Медведчука раніше, не втрачає актуальності.

Життя — це не кіно. Зеленський — не художній керівник. А такі люди як Медведчук — не реквізит. З Медведчуком не можна боротися понарошку. Не можна діставати його з комори для латання своїх інформаційних дірок. Тим більше використовувати його як інструмент боротьби з проукраїнською опозицією. Такі люди як Медведчук не пробачають.

На їх руках багато справжньої, а не бутафорської, крові! За Медведчуком стоїть Путін. На руках якого крові ще більше. Боротьба з п’ятою колоною повинна вестися не заради піару, а заради виживання нашої держави. Вестися в тому числі шляхом консолідації влади із проукраїнською опозицією та націонал-орієнтованою частиною суспільства.

Замість цього бачимо черговий КВН з авторитарним фльором. Та спроби у дуже своєрідній та комічній манері відтворити практики управління, притаманні ще Януковичу. Софіти згаснуть, КВН дійде кінця. А Медведчук та йому подібні спокійно вийдуть сухими з води та повечеряють Володимиром Олександровичем та нами на десерт. Ось, що станеться в підсумку за такого підходу!

Теги: блоги