Понедельник, 24 июня, 2024
Война
24.08.2023

Ворог накрив ракетами Дніпропетровщину: є постраждалі

Щонайменше семеро людей отримали поранення внаслідок російських ракетних ударів по Дніпропетровській області України, повідомив Сергій Лисак.

«Серед ночі в Дніпрі пролунали потужні вибухи. Ворог вдарив по місту ракетами. Одну з них збили», — повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

В результаті авіаударів було зруйновано транспортний об’єкт, пошкоджено близько десятка будівель, у тому числі банк, АЗС, готель і агрофірма. Також пошкоджено два житлових будинки та водо- та газопроводи, додав Лисак.

Серед осколково поранених — троє чоловіків і четверо жінок віком від 32 до 55 років. Шестеро з них госпіталізовані і перебувають у «стані середньої тяжкості», — сказав Лисак.

За словами голови Дніпропетровської облради Миколи Лукашука, внаслідок нападу також виникла пожежа, яку згодом вдалося локалізувати.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.