Среда, 17 июля, 2024
Война
29.08.2023

Російські війська на Херсонщині відчувають снарядний голод

Військам окупантана Херсонщині не вистачає артилерійської підтримки та боєприпасів, вважають кілька відомих російських військових блогерів.

Роман Сапоньков, російський блогер, який має понад 70 тисяч підписників, написав у п’ятницю, що війська в Херсонській області повідомили йому про відсутність артилерійської підтримки.Командир бригади і начальник розвідувального батальйону відправляють наших хлопців без артилерійської підтримки, без безпілотників — бідолахи вбивають пачками», — написав Сапоньков.

Visioner’s Channel, ще один російський блог, опублікував у неділю повідомлення про те, що російська 205-та бригада зіткнулася з «тривожним сигналом кризи в армії та країні». 

«Головна проблема російського Міноборони добре відома», — зазначається в блозі, посилаючись на відсутність боєприпасів. 

«Після катастрофи з Пригожиним була впевненість, що зараз, у всякому разі, все почне рухатися вперед і почнуться зміни. Але минув третій місяць, а все ще нічого», – зазначається в блозі, посилаючись на інцидент, коли покійний керівник Вагнера Євген Пригожин критикував російських чиновників через брак боєприпасів за кілька місяців до своєї смерті. 

Інший російський блог, Republic, обговорив «зростаючі проблеми в російській армії» в телеграмі в понеділок. «205-а бригада ЗС РФ, яка воює в Херсонській області, отримала наказ зайняти острови на Дніпрі; військовослужбовці відповіли, що їм не вистачає боєприпасів, їжі, артилерійської підтримки та розвідки», – йдеться у повідомленні в блозі. 

Благодійний фонд «Російський отаманський фонд», який надає фінансову підтримку солдатам на передовій, у неділю написав у Telegram, що сподівається, що проблема з постачанням у Херсоні буде вирішена, щоб російські військовослужбовці «змогли захищати свою батьківщину всіма силами». вони повинні.»  

«Інакше будуть проблеми», — додали в ньому. Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.