Суббота, 22 июня, 2024
Война
05.09.2023

Окупанти обстріляли Запоріжжя, є загиблі

74-річний житель був убитий на півдні Запорізької області України під час численних атак російських військ, повідомили українські чиновники у вівторок.

Голова обласної військової адміністрації Юрій Малашко повідомив, що літній постраждалий загинув у селі Мала Токмачка внаслідок обстрілів, які також пошкодили десятки будівель та інфраструктури.

В іншій частині України на півдні Херсонської області після удару російських військ по житлових кварталах постраждала дитина, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін. За його словами, у Бериславському районі постраждали також зернові склади.

Тим часом на сході Донецької області внаслідок обстрілів Росії постраждали двоє людей, повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко. Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.