Вторник, 23 апреля, 2024
Война
06.09.2023

Російські безпілотники обстріляли дунайські порти України, є загиблі

Сільськогосподарський працівник загинув, а зернова інфраструктура пошкоджена після того, як російські безпілотники атакували порт на Дунаї, повідомив український чиновник у середу.

У Telegram начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив, що під час обстрілу Ізмаїльського району постраждали кілька населених пунктів.

Росія неодноразово атакувала українську судноплавну інфраструктуру після того, як у липні вийшла з чорноморської зернової угоди . Крах угоди  підштовхнув світові ціни на продукти харчування  та підживив побоювання, що найбіднішим країнам світу буде важко прогодувати своє населення.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін зустрівся з лідером Туреччини Таїпом Ердоганом у понеділок на тлі спроб повернути Москву до критично важливої ​​угоди, але серйозних проривів на зустрічі не було.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.