Понедельник, 24 июня, 2024
Война
13.09.2023

Атака російських безпілотників на Одеську та Сумську області: названо наслідки

Семеро людей постраждали внаслідок атаки російських безпілотників на Одеську та Сумську області, повідомив у середу вранці голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

«Внаслідок ударів російських безпілотників у районі Ізмаїла загалом семеро мирних жителів отримали поранення. Шість осіб у Рені та одна в Ізмаїлі», – написав Кіпер у Telegram. «Двоє чоловіків з Рені у важкому стані, в реанімації, сьогодні їх везуть до Одеси».

Він додав, що ще четверо перебувають у «стані середньої тяжкості» і будуть лікуватися в місті Рені.

Збиті безпілотники: Військово-повітряні сили України заявили, що з 44 запущених в бік України безпілотників Shahed-136/131 32 знищено. Військово-повітряні сили заявили, що атаки були нанесені з російських міст Приморсько-Ахтарськ і Курськ і Чауда в окупованому Росією Криму.»До відбиття атаки залучалася винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи Повітряних Сил і Збройних Сил України», — повідомили в ЗСУ.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.