Понедельник, 22 июля, 2024
Новости
21.11.2023

Помста за 128 ОГШБ: ЗСУ «накрили» 810 бригаду морпіхів РФ

Сили оборони України 19 листопада атакували суворо засекречене місце шикування та нагородження 810 севастопольської бригади морської піхоти держави-агресора Росії, що було присвячене дню ракетних військ та артилерії. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив командир групи аеророзвідки «Птахи Мадяра» боєць з позивним Мадяр.

«Джага-джага, mf, покидьки. ВІДПЛАТА за 128-му. 25 свідків кобзона. 100+ дефектовано. Х- втрати командного складу, суворо засекречено прибулою комісією. Відплата.Смак: неділя, 19 листопада,- саме в день хробачих ракетних військ і артилерії», — написав боєць.

За його даними, відплата окупантам відбулася за два тижні після загибелі воїнів 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади від ракетного удару держави-агресора Росії. Війська агресора ретельно готували та маскували місце нагородження на узліссі. Командування військ агресора запізнилося на декілька годин, але українські військові терпляче дочекалися, написав Мадяр.

Боєць порадив слідкувати за некрологами, особливо у пабліках з тимчасово окупованого Криму та навколо головного госпіталю ім. Бурденка, щоб дізнатися масштаби втрат окупантів.

 Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.