Воскресенье, 14 июля, 2024
Новости
06.12.2023

Британська розвідка попередила про небезпечні модифікації «шахедів»

Росія намагається покращити іранські дрони-камікадзе «шахед» на основі досвіду ударів по Україні. Їх фарбують у чорний колір та використовують українські SIM-картки з модемом 4G.

«Ймовірно, це російська імпровізована модифікація, покликана покращити наведення в реальному часі з використанням вишок стільникового зв’язку, щоб зменшити залежність від супутникової навігації», — йдеться у повідомленні.

За даними британської розвідки, існує реальна можливість того, що Москва також намагається обійти українські заходи радіоелектронної боротьби. Деякі інші дрони-камікадзе російського виробництва, ймовірно, мають чорний колір, що ускладнює візуальне розпізнавання дронів, що наближаються, в нічний час.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.

Теги: Новости