Суббота, 04 октября, 2025
Горячие новости

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Аферисти, що розповсюджують німецькі антиалергенні препарати, наживаються на бійцях ЗС

У декларації начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ДМС в Одеській області Андрія Морару виявлено ознаки незаконного збагачення.

НАБУ перевірить міністра Коваля через квартиру його тещі вартістю майже 18 мільйонів гривень

Хто допоміг втекти головному фігуранту справи про розкрадання грошей у Фонді держмайна Андрію Гмиріну?

За границей
29.10.2020

ЕС снова угрожает отменить безвиз с Украиной

Европейский Союз обеспокоен решением КСУ относительно деятельности антикоррупционных органов и угрожает временным приостановлением безвиза.

«Как пока неофициально отмечают наши контакты, решение КСУ является достаточным основанием для начала запуска ЕвроКомиссией механизма временной приостановки действия безвизового режима», — говорится в письме посла Украины при ЕС Николая Точицкого в адрес вице-премьера по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Ольги Стефанишиной .

Также решение КСУ может приостановить сотрудничество Украины с МВФ и интеграцию в энергетический рынок ЕС.

В Евросоюзе предлагают украинскому правительству создать рабочую группу для урегулирования вопросов и изменения Конституции Украины, чтобы Верховная Рада могла создавать госорганы со спецстатусом.



Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.