Галина Третьякова: «Коли народжують дитину для отримання соціальної допомоги, ми отримуємо дітей низької якості»

Про це заявила у своєму зверненні Галина Третьякова, голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, член фракції «Слуга народу».

Великобританія у цьому сенсі дуже жорстока, по відношенню до тих, хто не працює і не захищає. Один із очільників соціальної політики Британії, лорд якийсь, зазначив, що той хто претендує на соціальні виплати його потрібно стерилізувати. Отака жорстока політика.

Часто згадують Лі Куан Ю, що дуже гарний Сінгапур. Але він стерелізував жінок без вищої освіти. Дуже жорстокими методами викорчовували у нації елементи, які не є захисниками та годувальниками.

Антисоціальний світогляд Г.Третьякової

Україна — соціальна країна?Можна вважати антисоціальний курс державної політики, коли керівниця комітету соціальної політики Верховної Ради #ГалинаТретьякова після пропозицій «наїджати та дискримінувати найманого працівника» вже захопливо наводить приклади про «каструвати та стерилізувати»Ось така вона «нова нормальність» за світоглядом нардепки СНЦе і про «дітей дуже низької якості», і про «потрібно стерилізувати»…., і про барське ставлення Ось слухаєш ії брєд і думаєш: А чому вона з мільонних зарплат наглядових рад мовчить, премії по триста – чотриста тисяч в міністерствах та ЦВК….може на них потренується? Чи боїться?І нічого, — каже вона. Спочатку обурюються та протестують, потім замислюються, потім стають прихильниками….класичне вікно ОвертонаСлухайте, робіть перепост та розголос.P.S. До речі, ця нардепка таки протягнула рішення комітету який вона очолює щодо рекомендації розглянути на цій сесії антипрофспілковий законопроект 2681. І це попри те, що Петиція «не розглядати законопроект 2681» набрала необхідні 25 000 голосів.Далі буде…

Опубліковано Страйком "Заради Майбутнього" Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *