Среда, 15 октября, 2025
Горячие новости

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Аферисти, що розповсюджують німецькі антиалергенні препарати, наживаються на бійцях ЗС

У декларації начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ДМС в Одеській області Андрія Морару виявлено ознаки незаконного збагачення.

НАБУ перевірить міністра Коваля через квартиру його тещі вартістю майже 18 мільйонів гривень

Хто допоміг втекти головному фігуранту справи про розкрадання грошей у Фонді держмайна Андрію Гмиріну?

За границей
22.03.2021

Правящая партия выдвинет кандидатуру Пашиняна на внеочередных выборах

Правящая в Армении партия «Мой шаг» на внеочередных выборах в парламент выдвинет Никола Пашиняна в качестве кандидата на пост премьер-министра. Об этом заявил министр юстиции страны Рустам Бадасан.

«Думаю, что это очевидно. Список возглавит Никол Пашинян», — сказал он.

Чтобы распустить парламент, премьер Армении должен уйти в отставку. Если парламент не сможет выбрать главу кабмина дважды, то будет распущен автоматически. После этого пройдут новые выборы. Премьера будет назначать парламентское большинство. Внеочередные парламентские выборы должны пройти в Армении 20 июня.

Общественно-политическая обстановка в стране накалилась после военного конфликта в Нагорном Карабахе. У части общества вызвало осуждение решение Пашиняна заключить с противником перемирие. Оппозиция потребовала премьера уйти в отставку. В Армении регулярно проходят митинги. В связи со сложившийся ситуацией Пашинян объявил досрочные выборы в парламент.



Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.