Вторник, 21 сентября, 2021
блоги
13.07.2020

Очільник Херсонської ОДА: багата на унікальні природні багатства Херсонщина поки що не має достатньо якісної пропозиції туристичної інфраструктури

Очільник Херсонської ОДА

Багата на унікальні природні багатства Херсонщина поки що не має достатньо якісної пропозиції туристичної інфраструктури, хоча вже має класні туристичні продукти. Позаяк минулого року в пік курортного сезону було важко забронювати собі номер на березі Чорного чи Азовського моря в Херсонській області — попит був величезний. Цього року він так само великий, попри карантинні обмеження. До речі, щодо коронавірусу: Херсонщина на день нашої з вами зустрічі лишається другою областю – після Луганської – з найменшою кількістю підтверджених випадків захворювання на COVID-19 і померлих. При тому що ми нарощуємо спроможності ПЛР- та ІФА-тестувань, а кілька тижнів тому відкрили нову ПЛР-лабораторію при обласній інфекційній лікарні.

Ми активно обговорюємо з головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком відновлення роботи дитячих оздоровчих таборів на Херсонщині, і днями він озвучив, що на рівні уряду розглядається такий пілотний проєкт роботи дитячих таборів саме в нас, на Херсонщині. Це все копітка щоденна робота передусім нашого медичного штабу та кожного медичного працівника, яким я не втомлююся дякувати.

Просто зараз ми ремонтуємо дороги, які ведуть до “Асканії-Нової”, до Генічеська. На магістралі М-14, що з’єднує Херсон із Запорізькою областю, йде масштабне будівництво на великій кількості ділянок доріг, котрі багато років не ремонтувалися. Ця робота почалася ще минулого року, ми продовжимо її і наступного. Ба більше, президент заявив про необхідність розширення фінансування для дорожнього будівництва в нашій області. Сьогодні ми бачилися з керівником “Укравтодору”. І плануємо додаткові можливості для ремонту і будівництва нових доріг, які не ремонтувалися 30 років.

Джерело: Лівий берег

Теги: блоги
bitcoin value today bitcoin value today