Вторник, 14 октября, 2025
Горячие новости

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Аферисти, що розповсюджують німецькі антиалергенні препарати, наживаються на бійцях ЗС

У декларації начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ДМС в Одеській області Андрія Морару виявлено ознаки незаконного збагачення.

НАБУ перевірить міністра Коваля через квартиру його тещі вартістю майже 18 мільйонів гривень

Хто допоміг втекти головному фігуранту справи про розкрадання грошей у Фонді держмайна Андрію Гмиріну?

Covid-19
24.01.2022

Украинцам разрешили тратить «ковидную тысячу» на лекарства

С понедельника, 24 января, деньги от государства за вакцинацию от коронавируса можно будет потратить на лекарства. Это смогут сделать украинцы старше 60 лет. 

Об этом сообщил в Facebook премьер-министр Денис Шмыгаль.

«С 24 января вакцинированные люди с 60 лет смогут использовать средства программы «еПоддержка» на покупку лекарств», – написал глава правительства. 

По его словам, купить медикаменты можно будет в аптеках и в интернет-аптеках. Лекарства будут доступны как по рецепту врача, так и без него.



Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.