Воскресенье, 01 марта, 2026
Горячие новости

Олена Семеняка висловлює подяку LDK Palikuonys за незмінну підтримку України

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Аферисти, що розповсюджують німецькі антиалергенні препарати, наживаються на бійцях ЗС

У декларації начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ДМС в Одеській області Андрія Морару виявлено ознаки незаконного збагачення.

НАБУ перевірить міністра Коваля через квартиру його тещі вартістю майже 18 мільйонів гривень

Общество
28.07.2020

Нардеп ОПЗЖ обесценил свое имущество на 8,5 миллионов

НАБУ начало досудебное расследование в отношении народного депутата от партии «Оппозиционная платформа — За жизнь» Чисто Мамояна.

Депутат подозревается в декларировании заведомо ложных сведений в декларации за 2019 год, сообщает пресс-cлужба Совета общественного контроля НАБУ.

Возможно занижение суммы более чем восемь с половиной млрд грн данных по стоимости приобретенных автомобилей Toyota Land Cruiser 200, а также приобретение двух квартир в жилом комплексе «Заречный» площадью 124 и 125 кв.м.

Предварительная правовая квалификация правонарушения: декларирование недостоверной информации.

Ранее сообщалось, что в прошлом году Мамоян получил подарок стоимостью в миллион гривен и вместе с тем, в июне, стал владельцем двух столичных квартир по 125 метров с задекларированной стоимостью в 500 тысяч гривен каждая. То есть, очевидно, что именно квартиры и были ценным подарком.



Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.