Вторник, 18 июня, 2024
блоги
20.04.2022

Павло Клімкін: в росії нестимуть портрети вбитих солдат, які їм насправді непотрібні

Павло Клімкін

В Росії обговорюють цьогорічну акцію «Безсмертний полк» — несуть портрети своїх дідів, що воювали у Другій світовій. Своїх дідів вони давно зрадили, ще у 2014, а тепер вже остаточно і назавжди. Зараз вони хочуть нести портрети і тих російських військових, хто вбитий на цій війні. Вони теж Росії не потрібні, людина в цій країні нічого не значить. А як ідея це повна параноя.

В Росії кажуть, що воюють проти нас та Заходу, але співають пісню «про боротьбу з нацистами». Насправді вони дивляться у дзеркало — сьогоднішня Росія має всі риси фашизму: авторитарність, нетерпимість, шлях в минуле, феодальна лояльність.

Цей фашизм як бронепотяг, який остаточно втратив здоровий глузд — він не зупиниться, він має зійти з рельсів. І це саме ми боремося не тільки за наше майбутнє, а й проти фашизму 21 століття. Це не гасло, це битва Добра зі Злом, яку ми не можемо не виграти.

В Кремлі тепер кажуть, що воюють не тільки з Україною, але й із Заходом. Якщо так, то Захід перемагає так само, як і Україна. НАТО вже точно стане більшим і потужнішим. Фіни майже готові подавати заявку і починають суспільну дискусію. Шведи не забаряться, ще тільки місяць тому вони були не готові, два тижні тому сумнівалися, а тепер готові просуватися вперед. Ми вже успішно воюємо натівською зброєю, а в перспективі «радянська» відійде, а ми повністю перейдемо на нашу, щодо якої буде великий попит, та натівську.

Світ швидко змінюється, в ньому тепер для України немає нічого неможливого. Але геополітичну битву Кремль вже програв, Захід став більш солідарним, Схід ставиться до Росії з презирством, а Кремль почала засуджувати навіть традиційно обережна Мексика. В Кремлі шукали зовнішніх ворогів і знайшли: тепер ворогом російського режиму є майже весь світ: відповідно цей режим має стати ворогом всієї цивілізації.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.

Теги: блоги