Понедельник, 05 июня, 2023
Uncategorized
13.07.2022

Готельно-курортний комплекс “Карпати” — відпочинок для дорослих та дітей в атмосфері казкової природи та комфорту

 Це найкраще місце для відпочинку та лікування.

Трускавець – бальнеологічний курорт, у минулому курорт всесоюзного значення. Розташований у передгір’ях Українських Карпат. Це дивовижний край первозданної природи, мальовничих гірських ландшафтів, буйних лісів, кришталево чистого повітря, стрімких гірських потоків, мінеральних джерел. Це край самобутньої культури та гостинних мешканців. Завдяки відсутності шкідливих промислових підприємств, цей регіон вважається екологічно чистим в Україні. Саме тут, на березі мальовничого озера розташований готельно-курортний комплекс «Карпати» (раніше Санаторій «Карпати»).

У комплексі можна обрати один із зручних та сучасних номерів, які укомплектовані всім необхідним для комфортного відпочинку. З кожного номера ви можете насолодитися мальовничим краєвидом на гори або озеро.

Однією з переваг комплексу є потужна медична база. Адже більшість клієнтів приїжджають саме з метою лікування. Сучасні медичні технології, інноваційне діагностичне обладнання, фахівці, яким вдається поєднувати багаторічний досвід санаторно-курортного лікування та нові методики у світі медицини. Ви можете пройти обстеження та призначені лікарем процедури, не залишаючи комплекс «Карпати».

Наразі «Готельно-курортний комплекс «Карпати» запрошує на оздоровлення та реабілітацію за такими програмами:

— 20% на оздоровлення у ГКК «Карпати». Програма «Психологічна реабілітація»

Особлива ціна -1200 грн/день.

Курс програми – 14 днів

В програмі:

●Діагностичні процедури (аналізи, ЕКГ)

●Консультація профільних фахівців (Терапевт, ЛОР, невролог, кардіолог, психолог)

●Лікувально-профілактичні процедури (масаж, мінеральні ванни та інше)

●Лікувально-профілактичні процедури “Юсла”

●Прийом мінеральних вод

— 30% на оздоровлення у ГКК «Карпати». Програма «Пост травматологічна реабілітація»

Особлива ціна -1200 грн/день.

Курс програми – 14 днів

В програмі:

●Діагностичні процедури (аналізи, ЕКГ, рентгенографія)

●Консультація профільних фахівців (Терапевт, ЛОР, невролог, кардіолог, ортопед-травматолог)

●Лікувально-профілактичні процедури (масаж, мінеральні ванни та інше)

●Лікувально-профілактичні процедури “Юсла”

●Прийом мінеральних вод

Головною складовою комплексу лікування є спорт та лікувальна фізкультура. До послуг відпочиваючих басейн зі СПА-зоною, тренажерний зал, а також тренажерний майданчик на відкритому повітрі. При необхідності фахівець розпише програму занять з урахуванням специфіки захворювання та стану вашого здоров’я. Для дітей передбачені заняття у басейні з тренером.

До «Готельно-курортного комплексу «Карпати» Трускавець приїжджають сім’ї з дітьми. Для того, щоб батьки та діти відпочили та мали цікаве дозвілля, курортний комплекс розробив спеціальну програму для маленьких українців.

Програма «Безпечні Карпати для дітей»

Вік дітей: 10-16 років.

Група – до 20 осіб.

Заїзди – 01 серпня; 15 серпня

Особлива ціна -750 грн/день.

Розміщення у двомісних номерах.

Збалансоване харчування та режим підуть на користь будь-якій дитині. Улюблені великі ігри, тематичні вечірки, квести та майстер-класи проходитимуть у безпечному місці разом із дружньою командою професіоналів комплексу «Карпати» у м.Трускавець.

На весь період зміни (14 днів) діти гуртуються в команди по поверхах проживання. Квести та інші заходи передбачають об’єднання дітей у різновікові команди під керівництвом досвідчених педагогів.

Діти, у супроводі батьків, можуть відвідувати табір та проживати разом із батьками за спеціальною ціною – 750грн.

Програма включає:

●безпечне та комфортне проживання;

●4-разове харчування;

●медичний супровід та професійні куратори;

●майстер-класи, розважальні заходи, конкурси, карооке;

●заняття в басейні (аквааеробіка);

●тематичні ігри, спортивні змагання, заняття у воді;

●цікаві екскурсійні програми;

●безкоштовний інтернет.

Сучасна людина веде дуже активний та насичений різноманітними подіями спосіб життя. Щодня ми стикаємося зі стресом, важливими справами та великою кількістю роботи. І, як завжди, все потрібно зробити якісно та швидко. Оздоровчий відпочинок забезпечить вам гарне самопочуття та гарний настрій. А враховуючи військовий стан в Україні, який суттєво вплинув на доходи громадян, санторій «Карпати» знижує ціни до — 20% за умови бронювання повного пакету послуг (проживання, харчування та лікування) від 16 діб. Акція діє з 09.06.2022р.

Готельно-курортний комплекс «Карпати» Трускавець – ідеальний вибір для відпочинку для дорослих та дітей в атмосфері казкової природи та комфорту.

Детальну інформацію можна отримати на сайті «Готельно-курортного комплексу «Карпати» або зателефонувавши: +38 (03247) 62 000, +38 (095) 27 62 000, +38 (067) 82 62 000