Пятница, 12 июля, 2024
Новости
25.07.2022

В умовах постійних обстрілів з Миколаєва виїхала майже половина населення

Через щоденні ракенті обстріли, які завдають російські окупанти, з Миколаєва виїхали половина мирних жителів. Про це повідомив мер міста Олександр Сєнкевич, пише НикВести.

Із 480 тисяч миколаївців, за підрахунками влади, залишились близько 230 тисяч жителів. Більшість − це пенсіонери, які кажуть, що не знають куди їхати і бояться змін.

«Ці цифри у нас підтверджуються кількістю вивезеного сміття, кількістю, скажімо так, споживання води і даними мобільних операторів», − пояснив Сєнкевич.

Також очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомляв про необхідність закриття міста на кілька днів задля виявлення диверсантів.

Кім запропонував мешканцям Миколаєва надавати відомості про осіб, які корегують вогонь російських військових та допомагають їм. Після детальної перевірки та підтвердження наданої інформації обіцяє винагороду – $100.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.