Понедельник, 05 июня, 2023
Новости
27.07.2022

В Україні створюють сотні блокпостів для попередження наступу білоруської армії

Від північного сусіда, з території якого летять вбивчі ракети по мирних жителях України годі очікувати добра. Тому готуються до найгіршого сценарію — вторгнення білоруської армії. Про те, що і де облаштовують, розповів перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін, повідомляє Мeta. 

«За всіма законами війни, білорусь вже давно приєдналась до військової агресії. Але роль білорусі може бути ще активнішою. Білоруський диктатор усіляко уникає більш активного втягування у російську війну проти України. Але нам не потрібно заспокоювати себе, що йому це буде вдаватись безкінечно. Ми не виключаємо, що росія може дотиснути білорусь, і саме тому ми маємо виходити з найгірших сценаріїв», — сказав він.

Зазначається, що тепер відбувається посилення інженерного обладнання оборони і Києва, і Київської області та інших суміжних з білоруссю областей. Поліція проводить операції із виявлення колаборантів і ДРГ серед місцевих жителів. 

«Від наших розвідок і партнерських ми отримуємо інформацію про те, що зі сторони білорусі з високою ймовірністю можуть заходити ДРГ. В них можуть бути дуже різноманітні завдання — від аналізу транспортних шляхів і моделювання можливих напрямків просування важкої техніки до вивчення рівня оснащеності наших інженерних споруд, підготовки диверсій, знаходження спільників серед місцевого населення до підготовки терактів на об’єктах інфраструктури або поблизу військових частин», — каже представник МВС.