Вторник, 18 июня, 2024
Наука
29.07.2022

В Україні різко зріс попит на обігрівачі

Найбільший український онлайн-ритейлер Rozetka наголошує на суттєвому зростанні попиту на товари обігріву в липні, повідомили в пресслужбі компанії агентству «Інтерфакс-Україна».

«У липні спостерігається підвищений попит на обігрівачі всіх типів. Ймовірно, він зумовлений прогнозами експертів щодо майбутнього опалювального сезону. Такий ажіотаж — зростання у 20 разів запитів на обігрівачі — є для нас безпрецедентним. Також у 13 разів збільшився попит на інші товари обігріву, такі як електропростирадла та електроковдри», — повідомив директор із маркетингу Rozetka Євген Образок.

З його слів, обігрівачі на Rozetka купують від 200-300 грн. Найчастіше на сайті онлайн-ритейлера українці купують інфрачервоні обігрівачі за ціною 600-700 грн (55% покупок), масляні у ціновому діапазоні 3-4 тис. грн обирають 45%.

Станом на липень працюють 242 точки Rozetka у 67 населених пунктах України. Компанія відкрила магазини на деокупованих територіях Київщини, зокрема у Бучі та Ірпені.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.