Понедельник, 29 мая, 2023
Киевские новости
11.08.2022

На Київщині знесуть понад 5 тисяч будинків, розбитих росіянами

У Київській області визнали непридатними для проживання 5400 будинків, в яких влучили російські ракети. Їх мають демонтувати, повідомив голова ОВА Олексій Кулеба.

У регіоні постраждали понад 1000 багатоповерхових і 17 тисяч приватних будівель, пише Тhe-Village. Експертні комісії продовжують обстежувати їхній стан і вирішувати, чи споруди підлягають демонтажу або можуть бути відновлені.

Із перших днів деокупації області й до цього моменту триває розбір завалів і вивіз будівельного сміття, додав керівник області. До цього процесу залучили працівників ДСНС і волонтерів.

«Роботи дуже багато», – сказав Кулеба й закликав усіх охочих, хто має сили й можливості, долучитися до відновлення області.

Київська обласна рада затвердила дві програми щодо забезпечення житлом людей, які втратили свої домівки через бойові дії. За програмою «Відновлення приватних будинків» планують звести 560 нових будинків. За програмою «Нова оселя» в забудовників планують викупити 2000 готових квартир за рекомендованою ціною.