Четверг, 20 июня, 2024
Новости
05.09.2022

ТОП-10 найбільших українських компаній, що мають стосунок до російських бізнес-груп

Росіянам в Україні належать найбільший телеком-оператор, алюмінієвий завод, кілька операторів з розподілу електроенергії, а також підприємства харчової промисловості. Про це повідомляє з посиланням на YouControl Економічна правда.

Найбільший телеком-оператор та один з найбільших банків — у власності олігарха Михайла Фрідмана. Він народився у Львові.

На другому місці – алюмінієвий магнат Олег Дерипаска, власник Миколаївського глиноземного заводу. Також Дерипаска раніше володів Запорізьким алюмінієвим комбінатом, поки його не знищив.

Олександр Бабаков володів кількома обленерго, але деякі з них уже продав. Ще кількома обленерго володів росіянин Костянтин Григоришин, але у 2016 році він отримав українське громадянство, а у 2018 році потрапив під санкції РФ.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.