Понедельник, 15 июля, 2024
Главные новости
18.04.2023

Польща та Україна відновлять переговори про транзит зерна — польський міністр

Польща та Україна продовжать переговори, щоб спробувати відновити транзит продовольства та зерна, вранці у вівторок, заявив міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус, пише Reuters.

«Ми розмовляємо з ЄС, а також з Україною, щоб знайти рішення. Ми хочемо, щоб ці продукти йшли в Європу, але йшли глибоко в Європу», — сказав міністр сільського господарства Роберт Телус громадській радіостанції PR1.

«Ми вчора спілкувалися, були довгі переговори. Сьогодні ми також сідаємо за стіл переговорів… Це типово технічні переговори, щоб знайти рішення і щоб цей транзит йшов до Європи», — додав він.

17 квітня обидві країни провели переговори щодо заборон країнами Центрально-Східної Європи, які намагаються захистити своїх фермерів від напливу дешевшого українського зерна.

Деякі чорноморські порти були заблоковані після вторгнення росії в Україну, а велика кількість українського зерна опинилася в пастці в Центральній Європі через «вузькі місця» у логістиці.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.