Суббота, 20 апреля, 2024
Новости
28.08.2023

В Україні може з’явитись новий орган перевірки бізнесу

Голова держави в нещодавньому  інтерв’ю Наталії Мосейчук, яке транслювалося в національному телемарафоні запропонував створити єдиний орган, який займатиметься перевірками бізнесу. Зеленський вважає, що держава і бізнес повинні піти назустріч в цьому питанні.

Зеленський додав, що в Офісі президента зараз побудували платформу для зустрічей з бізнесом.

«Раз на тиждень, раз на два тижні мої економічні радники з ними зустрічаються і знімають питання», — сказав глава держави, але назвав це «несистемним рішенням».

Президент зазначив, що бізнес не хоче жодних перевірок та говорить, що стали приходити до них, тому що держава повернулася до перевірок. 

«Але це баланс. Для мене як для президента. Баланс під час війни дуже складно тримати. Який баланс? Міжнародний валютний фонд, Європейська комісія… Якщо ми не повертаємо податкову систему, яка в нас існувала до початку війни, якщо ми не повертаємо перевірок, у нас будуть питання під час перемовин про майбутнє членство в ЄС», — сказав президент.

Зеленський запропонував бізнесу внести зміни в законодавство, щоб перевіряти бізнес мав право лише один орган.

«Я знайду такий баланс між європейським законодавством і їхнім запитом – перевіряти, і вами, щоб до вас усі не ходили… Наш бізнес має запропонувати, що буде за орган, яка ця людина тощо», — резюмував президент.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.