Среда, 17 апреля, 2024
Война
30.08.2023

Сполучені Штати нададуть Україні додатковий пакет допомоги

Сполучені Штати надають Україні додатковий пакет допомоги у сфері безпеки на суму 250 мільйонів доларів, заявив державний секретар Ентоні Блінкен. 

За його словами, пакет включає ракети протиповітряної оборони, артилерійські боєприпаси, системи та ракети Javelin, а також обладнання для розмінування.

США також постачатимуть машини швидкої допомоги, «запчастини, послуги, навчання та транспорт», — сказав Блінкен.»Цей пакет озброєнь і техніки, який оцінюється в 250 мільйонів доларів, виконується в рамках скорочень, які раніше були спрямовані для України», — сказав він.

«Росія почала цю війну і може закінчити її в будь-який момент, вивівши свої сили з України та припинивши свої жорстокі атаки. Поки цього не станеться, Сполучені Штати та наші союзники та партнери будуть стояти разом з Україною стільки, скільки буде потрібно».Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.