Понедельник, 24 июня, 2024
Главные новости
04.09.2023

Зеленський звільнив міністра оборони України Олексія Резнікова: в чому причина

Президент України Володимир Зеленський відправив у відставку міністра оборони Олексія Резнікова, заявивши, що міністерству потрібні «нові підходи», оскільки війна з Росією йде 19-й місяць.»Цього тижня парламенту буде запропоновано ухвалити кадрове рішення… Я прийняв рішення про заміну міністра оборони України. Олексій Резніков пережив понад 550 днів повномасштабної війни», — сказав український лідер.

Зеленський запропонував на посаду міністра оборони колишнього народного депутата України Рустема Умерова.

«Верховна Рада (законодавчий орган) України добре знає цю людину, і пан Умеров не потребує додаткових представлень», – сказав Зеленський. «Я очікую, що парламент підтримає цю кандидатуру».

Звільнення Резнікова сталося на тлі низки корупційних скандалів , пов’язаних з Міністерством оборони України. Хоча Резніков не був причетний до жодної з них, скандали, як і раніше, завдали йому шкоди за зв’язком.

Зеленський заявив, що викорінення корупції в українському уряді є життєво важливим для шансів Києва отримати довгоочікуване членство в НАТО та Європейському Союзі.

Президент України зробив розкриття внутрішніх скандалів центральною темою своєї кампанії.

У суботу одного з найпотужніших українських олігархів і ключового прихильника Зеленського Ігоря Коломойського заарештували в рамках розслідування шахрайства.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.