Вторник, 18 июня, 2024
Здоровье
05.09.2023

Гуманітарна агенція ZDOROVI створила об’єднання для відновлення України

Команда благодійної організації активно працює над проектами, які створюють фундамент повоєнного відновлення медичного сектору.

Гуманітарна агенція ZDOROVI стала учасником Консорціуму з Відновлення України – проекту «Українське співтовариство ОГС «Відновлення». До нього в результаті відбору увійшли 50 благодійних та громадських організацій, які роблять значний внесок у роботу гуманітарної та соціальної сфери під час війни та прагнуть спільної дії.

Представники Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI взяли участь у засіданні координаційного волонтерського штабу Міністерства охорони здоров’я для обговорення актуальних завдань лідерів гуманітарної сфери.

За словами засновниці агенції Наталії Тулінової, фонд не лише здійснює поточну гуманітарну допомогу, а й виробляє глобальне стратегічне бачення щодо відновлення медичної галузі, яка зазнає численних втрат і руйнується внаслідок воєнних дій.

«Ми розвиваємо напрями сталої взаємодії з партнерами з різних країн, створюємо освітні проекти для лікарень із залучення допомоги, збираємо аналітичні дані про реальний стан галузі та формуємо стратегії відновлення української медицини, у тому числі, у прифронтових та деокупованих регіонах, які найбільше постраждали від російської агресії», – пояснила Тулінова.

Вона додала, що агентство ZDOROVI  має досвід взаємодії зі світовими лідерами в галузі медицини та гуманітарної сфери. Гуманітарна організація активно спілкується з українськими колегами, щоб разом формувати дуже конкретне та практичне бачення тих змін, необхідних для розвитку української медицини.

«Наше завдання не лише вистояти, а й відродити сектор, який щодня рятує життя мільйонів людей», — підсумувала засновниця гуманітарної агенції ZDOROVI.

Гуманітарна агенція ZDOROVI займає 11-е місце в рейтингу ТОП-100 прозорих благодійних організацій за даними Асоціації благодійників України.

Нагадаємо, що з початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну команда Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI виконала 1835 запитів на допомогу від 945 медичних закладів з різних областей України, у тому числі, прифронтових та деокупованих територій та зони бойових дій. Загальний обсяг переданих медичних вантажів на даний момент становить 1007 тонн.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких MedShare, Embrace, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, USAID, PHILIPS та інші благодійні фонди та організації.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.