Четверг, 20 июня, 2024
Война
06.09.2023

Українське командування повідомило про «складну» ситуацію на східному фронті

Поблизу Бахмута точаться запеклі бої, оскільки українські війська намагаються вибити російські війська, що закріпилися, з міста гарячої точки на «важкому» східному фронті, заявив у середу командувач Сухопутних військ України.

Бахмут був захоплений російськими військами в травні, але за останні тижні українські війська трохи просунулися на південь і північний захід від міста.

Загальна ситуація на східному фронті «залишається складною», заявив генерал-полковник Олександр Сирський у Telegram.«Противник не відмовляється від планів вийти на рубежі Донецької та Луганської областей, вперто готується взяти реванш і перехопити оперативну ініціативу», – сказав він.

Поблизу Куп’янська на північному сході України Росія «завершує підготовку штурмових підрозділів і щоденно обстрілює українські позиції з артилерії та мінометів», сказав Сирський.

За його словами, Росія також поповнює свої війська в районі Лимана, приблизно за 25 миль на північ від Бахмута.

Основні завдання українських військових – утримання позицій поблизу Куп’янська та Лиману та просування на Бахмутському фронті, додав він.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.