Вторник, 18 июня, 2024
Киевские новости
11.09.2023

Міністр закордонних справ Німеччини несподівано відвідала Київ

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок у понеділок з несподіваним візитом прибула до столиці України Києва, повідомляє МЗС Німеччини.

Після прибуття на залізничний вокзал Києва Бербок заявила, що Німеччина «рішуче» підтримує Україну в її зусиллях щодо вступу до Європейського Союзу, йдеться в повідомленні на сайті міністерства.»Розширення ЄС є необхідним геополітичним наслідком війни Росії», — сказала вона.«Серед граду бомб, проти російських танків Україна впевнено і рішуче ступила на шлях до Європейського Союзу».

Це вже четвертий візит Анналени Бербок в Україну з моменту, коли Росія почала війну проти свого західного сусіда понад півтора року тому. «З величезною мужністю та рішучістю Україна також захищає свободу всіх нас», – сказала вона. «Як Україна ставить себе перед нами, так і може на нас розраховувати».Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.