Четверг, 18 июля, 2024
Война
26.09.2023

З’явилась реакція Кремля на прибуття в Україну американських танків Abrams

Речник Кремля Дмитро Пєсков прокоментував прибуття в Україну американських танків Abrams , заявивши, що вони «горітимуть», як і інша зброя, і не змінять ситуацію в зоні конфлікту.

«Танки «Абрамс» — це така серйозна зброя. Але згадайте, як президент (володимир путін) говорив про інші танки іноземного виробництва, що вони охоче спалюють. Ну і ці (танки) теж горять», – сказав Пєсков під час чергової селекторної наради з журналістами .

У понеділок Пентагон підтвердив прибуття в Україну 31 американського танка Abrams .

Пєсков зазначив, що, незважаючи на свою значимість, жоден вид зброї не може змінити розстановку сил на полі бою і змінити хід або результат війни.

«​​Усе це жодним чином не може вплинути ні на суть військової спеціальної операції, ні на її результат», — сказав він, використавши термін, яким Путін і російські лідери позначають вторгнення РФ в Україну.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.