Четверг, 20 июня, 2024
Война
27.09.2023

Жінкам-медикам ЗСУ дозволять виїжджати за кордон

Жінкам-медикам Збройних сил України дозволять виїжджати за кордон, повідомило у вівторок Міністерство охорони здоров’я, уточнюючи попередні коментарі чиновника, який сказав, що їм потрібен спеціальний дозвіл, щоб покинути країну.

У заяві у вівторок Міністерство охорони здоров’я повідомило, що не змінилося правил виїзду українських жінок за кордон, у тому числі тих, хто «перебуває на військовому обліку».  «Військовий облік — це не те саме, що мобілізація», — пояснили в міністерстві. «Реєстраційна система використовується лише для узагальнення даних про наявний резерв лікарів у державі».

Зауваження чиновника: Роз’яснення суперечить  попередній заяві  Федора Веніславського, представника президента України в Раді, члена парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Веніславський зазначив, що жінки-медики, ставши на військовий облік, набувають статусу військовозобов’язаних і не мають права виїжджати за межі країни без спеціального дозволу. Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.