Воскресенье, 14 июля, 2024
Новости
28.09.2023

Адміністрація Байдена висвітлить співпрацю щодо України на саміті США-ЄС у жовтні

Президент США Джо Байден прийматиме європейських лідерів у Білому домі в жовтні на саміті, який, як очікується, висвітлить співпрацю між США та Європейським Союзом, зокрема щодо України, оголосив Білий дім у четвер. 

Президент Європейської ради Шарль Мішель і президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн відвідають Білий дім 20 жовтня на другому саміті США-ЄС після вступу Байдена на посаду. 

Окрім України, лідери «просуватимуть зусилля США та ЄС щодо прискорення глобальної економіки чистої енергії на основі безпечних, стійких ланцюгів постачання, а також продовжуватимуть співпрацю в критично важливих і нових технологіях, включаючи цифрову інфраструктуру та штучний інтелект», – йдеться у повідомленні Білого дому. — йдеться в заяві секретаря Карін Жан-П’єр.

«Вони також переглянуть спільну діяльність для посилення економічної стійкості та вирішення пов’язаних із цим викликів», – додала вона.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.