Понедельник, 15 июля, 2024
Здоровье
02.10.2023

ZDOROVI підтримали постраждалих від окупації пацієнтів клініки ментального здоров’я

Співробітники гуманітарної агенції ZDOROVI надали всю необхідну допомогу пацієнтам психоневрологічної лікарні, які були евакуйовані на Київщину після перебування у багатомісячній окупації на Харківщині. Про це повідомила засновниця Національного агентства з гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова.

«Ми разом із нашими партнерами з фонду Americares відвідали Київську обласну психоневрологічну лікарню, яка підтримується забезпеченням необхідними медичними препаратами. Ця лікарня стала рятувальним майданчиком для пацієнтів із психічними розладами, які пережили багатомісячну окупацію на Харківщині. Ці люди потрапили до медичного закладу на Київщині після звільнення регіону та мали жахливі наслідки перебування в окупації», — зазначила Тулінова.

Завдяки взаємодії з Americares, агентство ZDOROVI налагодило системну допомогу цій установі ментального здоров’я та допомогло закупити медичні препарати у необхідному обсязі на наступні два роки.

«Це дуже важливо, оскільки через військові дії можуть траплятися перебої в наявності різних видів медикаментів, а для людей, які потребують постійного прийому ліків, наслідки можуть бути катастрофічними», — наголосила засновниця гуманітарної організації.

За словами координаційного менеджера ZDOROVI Ірини Пашкевич, підтримка психоневрологічної лікарні, яка прийняла пацієнтів з деокупованих територій, на сьогоднішній день є одним із пріоритетних завдань: лікарі отримають необхідні медичні препарати, а пацієнти — якісне та своєчасне лікування.

«Продовжуємо працювати на благо лікарень та пацієнтів для відновлення країни у нелегкі часи», —резюмувала Пашкевич.

Завдяки взаємодії ZDOROVI з більш ніж 60 партнерами у різних країнах в Україні отримують допомогу лікарні, військові шпиталі, пологові будинки, перинатальні центри та станції швидкої допомоги.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Нідерландська рада біженців та інші благодійні фонди та організації.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.