Вторник, 18 июня, 2024
Новости
02.10.2023

Майбутнє України «в ЄС» — Анналена Бербок

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила в понеділок, що «майбутнє України в Європейському Союзі», і похвалила Україну за реформи, які вона проводить. 

Виступаючи на полях зустрічі міністрів закордонних справ Україна-ЄС у Києві, Бербок заявила, що ЄС «незабаром простягнеться від Лісабона до Луганська».

«З кожним селом, з кожним метром, який Україна звільняє, з кожним метром, де вона рятує своїх людей, вона торує собі шлях до ЄС», – додала Бербок.

Міністр закордонних справ Німеччини похвалила Україну за початок процесу реформ під час війни. Окрім змін у секторі юстиції, Бербок особливо привітала спроби України подолати корупцію.

Бербок заявила журналістам, що ЄС і надалі підтримуватиме Україну «щодня» і допомагатиме їй готуватися до зими. За словами Бербок, Україні потрібен план зимового захисту, який включає протиповітряну оборону, генератори та посилення систем енергопостачання.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.