«Укрзалізниця» просить вибачення в потерпілої від нападу та спроби згвалтування Анастасії Лугової

В «Укразізниці» попросили вибачення у постраждалої від нападу Анастасії Лугової.
«Укрзалізниця приносить щирі вибачення постраждалій пасажирці та вкотре наголошує на нагальній необхідності поновлення супроводження поїздів далекого сполучення під час руху співробітниками Національної поліції для повної безпеки пасажирів», йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, інцидент стався 31.07 у потязі Маріуполь-Київ, як повідомляє сама потерпіла. На пасажирку, котра їхала з неповнолітнім сином, невідомий вчинив напад з побиттям та спробою згвалтування. Як стало відомо, пасажир їхав без квитка.
Як повідомив Антон Геращенко, зловмисника відправлено за грати на 2 місяці без права вийти під заставу, доки буде відбуватись досудове слідство, яке правоохоронець обіцяє здійснити у розумніні строкию
Сорока Аліна
Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.