Среда, 17 апреля, 2024
Новости
13.10.2023

Стало відомо, коли в Україні почнуть вмикати опалення

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду повідомив, що опалення в будинках українців почнуть вмикати найближчим часом, відповідно до погодних умов. Він також додав, що у деяких громадах тепло вже з’явилося.

«Про опалювальний сезон. Готовність енергетики та комунальної інфраструктури наближається до 100%. Деякі громади вже почали включати тепло. В інших населених пунктах воно з’явиться найближчим часом відповідно до погодних умов», – підкреслив прем’єр.

За словами очільника уряду, «сезон буде складним», тому країна готується до всіх викликів та до всіх можливих сценаріїв. Шмигаль зазначив, що вже розгорнута мережа з 13-ти тисяч «Пунктів незламності», де люди отримають доступ до світла, тепла, інтернету та зв’язку у разі критичних та екстрених випадків.

«На доручення президента сьогодні приймаємо постанову про відображення цих локацій в застосунку та на порталі «Дія», – додав прем’єр.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.