Среда, 24 апреля, 2024
Главные новости
06.11.2023

Зеленський назвав умову для пришвидшення українського контрнаступу

Оскільки Росія контролює небо, Україна потребує більше ППО для пришвидшення контрнаступу. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю NBC News.

Ми не маємо достатньо засобів ППО, тому Росія контролює небо. Що буде коли в нас буде достатньо засобів ППО від наших партнерів? Наші війська підуть. Ні, вони побіжать вперед, і це (контрнаступ – ред.) піде швидше. Тому що ми не можемо використовувати наших людей, як м’ясо, як роблять росіяни.

За словами українського лідера, доки росіяни контролюють небо, а в України немає достатньо захисту, то ЗСУ не можуть просуватися вперед швидко.

Наш топ-1 запит до партнерів — це врівноважити наші сили у небі. Ми повинні довго чекати на F-16 через тренування і так далі, а ППО — це швидше розв’язання питання. Я говорив про це з Байденом — не давати ППО, а виготовляти разом. Воно дороге, і нам не потрібні подарунки. І це важливо, це також робочі місця.

Так, Зеленський закликав партнерів дати Україні ППО на зиму.

Наш меседж світу, США, Європі, Азії дати нам ППО, орендувати, особливо на зиму.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський звернувся до Конгресу США із закликом продовжити військову допомогу Україні, оскільки є ризик можливого нападу Росії на країну НАТО, яка залучить американських солдатів.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.