Пятница, 12 июля, 2024
Здоровье
07.11.2023

В Україні стартував народний рейтинг найкращих лікарів

Група ініціаторів об’єднала зусилля з Національним гуманітарним агентством ZDOROVI, щоб медичні установи могли запропонувати своїх фахівців для участі у рейтингу, оскільки з початку своєї роботи в Україні фонд вже напрацював базу з 2,5 тисячами контактів з представниками української медичної спільноти. Про це повідомляє Journalist.

«Ми проводимо рейтинг «ТОП лікар Україна» вже кілька років, бо суспільство має бачити обличчя людей, що в будь-які часи несуть відповідальність за здоровʼя інших. Українські лікарі нещодавно пройшли надважкий період пандемії, а тепер працюють в умовах постійного ризику і надмірного навантаження. Ми розповідаємо історії цих героїчних людей, щоб кожен, хто усвідомлює важливість їхньої праці, мав змогу висловити вдячність своєю увагою та дізнатись про визнаних спеціалістів в своєму регіоні», — розповів засновник проекту, Заслужений журналіст України Олександр Козир.

За його словами, українців запрошують долучатися до рейтингу та віддавати свій голос за лікарів, яким вони довіряють. Окрім голосування, можна надіслати заявку та додати до рейтингу спеціаліста, у якого вони отримують медичні послуги.

«Наш рейтинг — народний, тому саме голоси людей є визначальними для його результатів», — підкреслює ініціатор проекту.

Виконавчий директор ГО ZDOROVI Олена Кухарець висловила подяку громадським активістам за проект із проведенням рейтингу «ТОП лікар Україна».

«Щодня спілкуючись із медичними працівниками, розуміємо, що наша увага та повага дають їм неабиякий емоційний заряд. В умовах воєнного часу кожен лікар стикається з великим спектром складних завдань, тому можливість отримати зворотній звʼязок від пацієнтів у вигляді підтримки — є важливою.

Ми співпрацюємо з більш як тисячею лікарень по всій країні. Проводимо інформаційні, освітні проекти, проводимо моніторинг стану галузі та окремих регіонів, що постраждали від воєнних дій.

Допомагаємо лікарням взаємодіями з іноземними партнерами, інтегрувати у свою роботу сучасні механізми отримання допомоги.

Зараз ми разом із командою рейтингу інформуємо лікарні про можливість приєднатися до проекту та подати своїх кандидатів. Також запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у голосуванні та підтримати героїв нашої медицини», — розповіла Олена Кухарець.

Рейтинг «Топ лікар України» триватиме до середини грудня 2023 року. Проголосувати чи додати кандидата можна на сайті https://top-doctor.com.ua/.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.