Воскресенье, 03 марта, 2024
Главные новости
16.11.2023

Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Великої Британії

Президент України Володимир Зеленський зустрівся із новопризначеним міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Камероном, який свій перший іноземний робочий візит на цій посаді здійснив до Києва.

Зустріч Володимира Зеленського та новопризначеного очільника МЗС Британії Девіда Камерона. Фото: офіційне інтернет-представництво президента України

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво президента України.

Глава держави подякував британській стороні за підтримку України, яка продовжує відбивати широкомасштабну військову агресію РФ.

Це дуже важливо, особливо зараз, коли світ приділяє свою увагу не лише ситуації на полі бою в Україні. Ми вдячні за непохитну підтримку України з боку Сполученого Королівства. Вдячні за теплий прийом українських громадян у Великій Британії.

КИЇВ24

Президент високо оцінив оборонну співпрацю з Британією, що «дозволяє ЗСУ ефективно захищатися від нападу агресора, зокрема завдяки далекобійній зброї».

КИЇВ24

Як наголосив Зеленський, ще одним важливим пріоритетом напередодні зимового періоду є посилення системи ППО ЗСУ для захисту громадян та критичної інфраструктури від обстрілу російських окупантів.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак у понеділок, 13 листопада, призначив на посаду міністра закордонних справ колишнього очільника уряду Девіда Кемерона.

Крім цього, у  Великій Британії звільнили міністерку внутрішніх справ Суеллу Браверман. На посаді її змінив колишній голова МЗС Джеймс Клеверлі.

Премʼєр-міністр Великої Британії Ріші Сунак почав перестановки в уряді після заяв міністерки внутрішніх справ Суеллу Браверман. Причиною стала її критика маршів на підтримку Палестини й звинувачення поліції у мʼяких діях щодо протестувальників.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.