Воскресенье, 03 марта, 2024
Главные новости
21.11.2023

Україна має право вбити Путіна — Зеленський

Україна має всі права захищати свою землю. Так Президент Володимир Зеленський відповів на запитання в інтерв’ю таблоїду The Sun, чи ризикне держава вбити російського диктатора Володимира Путіна.

Видання зазначає, що декілька проросійських колабораціоністів були вбиті або поранені в результаті замінування автомобілів та встановлення мін-пасток, які, як вважають, створені українськими спецпідрозділами та партизанами. Зеленський відмовився говорити, чи здійснювала Україна ліквідацію колаборантів або російських окупантів.

«Я не можу з вами говорити про якісь спецоперації української розвідки чи секретної служби чи якихось спецназів. Є моменти, які ми не обговорюємо. Не тільки всередині Росії, є речі, які ми не обговорюємо на наших тимчасово окупованих територіях», — сказав Президент.

На запитання, чи ризикне Україна вбити Путіна, якщо випаде така можливість, Зеленський сказав: «Це війна, і Україна має всі права захищати нашу землю».Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.