Пятница, 12 июля, 2024
За границей
04.12.2023

Єврокомісія відповіла на випади Орбана щодо вступу України до ЄС

У Єврокомісії відреагували на слова прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана про те, що нібито «пропозиція Єврокомісії про вступ України до ЄС є необґрунтованою». Там не згодні з його словами, назвавши виконану Україною роботу такою, що «вражає».

«Як ви можете уявити, ми (Єврокомісія, — ред.) дотримуємося нашої рекомендації та пропозиції. Ні, ми не думаємо, що вона необґрунтована», — констатувала представниця ЄК Ана Пізонеро .

За її словами, Україна провела «вражаючу роботу в плані швидкості та змісту», і це наголошувалося президентом (Урсулою фон дер Ляйєн, — ред.) багато разів.

«Очевидно, зараз країнам ЄС треба буде приймати всі рішення щодо нашого пакету заходів щодо розширення», — додала Пізонеро.

Що сказав Орбан

У своєму Twitter прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що пропозиція Єврокомісії про вступ України до ЄС є нібито «необґрунтованою і погано підготовленою».

«Для нього немає місця на порядку денному грудневого саміту Європейського Союзу», — додав він.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.