Среда, 24 апреля, 2024
Главные новости
20.12.2023

Америка не ухвалить фінансування для України до Нового року

Сенат США не зможе проголосувати за пакет допомоги Україні та посилення безпеки кордонів США до початку наступного року, заявили лідери обох партій у Сенаті.

Про це пише Reuters.

«Наші перемовники працюватимуть дуже старанно під час грудневих та січневих канікул, і наша мета – зробити щось, як тільки ми повернемося» — заявив лідер демократів у Сенаті Чак Шумер.

Республіканець Джон Тьюн повідомив, що угода не буде досягнута до січня 2024 року, зазначивши, що «демократи згаяли час до того моменту, коли є можливою домовленість» щодо угоди про безпеку кордонів до Різдва.

У спільній заяві Шумер та лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл зазначили, що учасники переговорів «досягають обнадійливого прогресу», але «залишаються складні питання».

Нагадаємо, раніше лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл заявив, що Конгрес навряд чи схвалить додатковий пакет фінансування для України до Різдва, навіть якщо найближчими днями обидві партії досягнуть домовленості, яка це передбачає.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.