Среда, 24 апреля, 2024
За границей
31.12.2023

Нетаньяху розповів, коли закінчаться бойові дії в Секторі Газа

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху заявив, що бойові дії в Секторі Газа триватимуть ще багато місяців, повідомляє The Times of Israel.

Нетаньягу акцентував увагу на тому, що Ізраїль «воює на всіх фронтах». За словами прем’єра, для перемоги Ізраїлю потрібно більше часу.

Нетаньяху пообіцяв, що бойові дії продовжуватимуться, доки не будуть досягнуті всі цілі наступу. Насамперед йдеться про знищення ХАМАС та повернення заручників.

Він наголосив, що Сектор Газа «не буде загрозою для Ізраїлю» і, зрештою, там не залишиться терористичних елементів, а ЦАХАЛ діє для забезпечення максимального захисту своїх військових.

Нетаньягу зазначив, що Армія оборони Ізраїлю також прагне відновити безпеку вздовж північного кордону. Через регулярні атаки «Хезболли» звідти евакуювали багато людей і вони мають безпечно повернутися додому.

«Якщо «Хезболла» розширить бойові дії, вона відчує на собі удари, яких навіть не уявляла. Як і Іран», – попередив ізраїльський прем’єр.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.